Nowy Obniżka! Miska ceramiczna 18,5 cm Zobacz większe

Miska ceramiczna, OK 18,5 cm

OK18,5

Nowy produkt

Miska ceramiczna do zapiekania i serwowania potraw na stół: różne kasze z dodatkami, ślimaki, zapiekane desery Crumble, Clafoutis. Naczynie można łatwo układać w stosach. Wymiary: średnica 18,5 x 4 (cm).

Więcej szczegółów

13,00 zł brutto

-3,00 zł

16,00 zł brutto

Więcej informacji

NACZYNIE CERAMICZNE

OKRĄGŁA MISKA

18,5 cm

DO ZAPIEKANIA, DO PIECZENIA, DO SERWOWANIA POTRAW, DESERÓW NA STÓŁ  

CERAMIKA

TRWAŁA - MASYWNA

DŁUGO UTRZYMUJE CIEPŁO

ŁATWA W MYCIU

PIECZENIE BEZ PRZYPALEŃ

Ceramiczne naczynie ma zastosowanie do przygotowywania, przechowywania potraw, pieczenia, zapiekania jak i do bezpośredniego serwowania w nich potraw na stół.

Miseczki są idealne do zapiekania i serwowania różnych jednogarnkowych dań np. z kaszy: gryczanej, jęczmiennej, pęczak, jaglanej, kukurydzianej, kuskus lub innej ulubionej, oraz do zapiekania ślimaków po burgundzku, prawansalsku.

Do pieczenia i serwowania deserów: Crumble, Clafoutis

Kształt miski ułatwia układanie naczyń w stosach (łatwe sztaplowanie, sztokowanie).

Ceramiczne naczynie zapewniające równe wypieczenie bez przypaleń, długo utrzymujące temperaturę i dedykowane jest do potraw, gdzie bardzo istotny jest równomiernym rozkład temperatury podczas pieczenia. 

Doskonale na długi czas utrzymuje wysoką, jak i niską temperaturę potrawy, czego nie jest w stanie spełnić tradycyjna porcelana. Wielbiciele specjałów kuchni francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej doskonale wiedzą jak bardzo jest to istotny element w przygotowaniu potrawy.

OPIS PRODUKTU:

Producent: Koplan Ceramika

Model naczynia: OK18,5

Tworzywo ceramiczne: Kamionka żaroodporna

Średnica: 18,5 (cm)

Wysokość: 4 (cm)

Waga: ~ 0,50 (kg/szt)

Pojemność: 0,6 (l)

Produkt Polski, fabrycznie NOWY

Naczynie ceramiczne zapewnia równomierny rozkład temperatury podczas pieczenia, oraz po wyjęciu z piekarnika długo utrzymuje temperaturę potrawy.

Zakres dopuszczalnych temperatur stosowania: od -30 (oC) do +300 (oC) Naczynie można stosować w piekarnikach, kuchenkach mikrofalowych, można je myć w zmywarkach.

!!! UWAGA !!!

Naczyń ceramicznych nie można poddawać gwałtownym zmianom temperatury.

Naczynia ceramiczne należy stopniowo ogrzewać od temperatury pokojowej.

Potrawy zamrożone w naczyniu, przed wstawieniem do piekarnika należy wcześniej ogrzać do temperatury pokojowej.

Po wyjęciu gorącego naczynia należy je odstawić na drewnianą podkładkę lub inną izolującą powierzchnię ponieważ naczynie bardzo długo utrzymuje ciepło, a metalowe lub kamienne podłoża mogą wywołać szok termiczny i pęknięcie naczynia.

Reviews

Write a review

Miska ceramiczna, OK 18,5 cm

Miska ceramiczna, OK 18,5 cm

Miska ceramiczna do zapiekania i serwowania potraw na stół: różne kasze z dodatkami, ślimaki, zapiekane desery Crumble, Clafoutis. Naczynie można łatwo układać w stosach. Wymiary: średnica 18,5 x 4 (cm).

Produkty powiązane

29 innych produktów w tej samej kategorii: