Tartaletka / Kokilka, OK 11x3 (cm)

OK11x3

Nowy produkt

Kokilka - ceramiczne naczynie do zapiekania i serwowania potraw. Do creme brulee, tartaletki na słono i słodko, sufletów na sosy i dipy oraz do przypraw.

Więcej szczegółów

10,00 zł brutto

Więcej informacji

TARTALETKA  /  KOKILKA (OK 11x3)

***

DO ZAPIEKANIA, DO PIECZENIA,

DO SERWOWANIA POTRAW, DESERÓW NA STÓŁ  

***

CERAMIKA

TRWAŁA - MASYWNA

DŁUGO UTRZYMUJE CIEPŁO

ŁATWA W MYCIU

PIECZENIE BEZ PRZYPALEŃ

KOKILKA jest doskonała zarówno do przygotowywania, przechowywania potraw,  jak i do bezpośredniego serwowania w nich potraw na stół.

KOKILKĘ można zastosować do: zapiekanek, sufletów, pasztetów, jajek w kokilkach, crema catalana (krem kataloński), creme brulee, mini crumble, galaretek, muffinek, babeczek oraz jako naczynie na sosy, dipy, musy i przyprawy.

To naczynie dedykowane jest do potraw, gdzie bardzo istotny jest równomiernym rozkład temperatury podczas pieczenia aksamitnych deserów, delikatnych wytrawnych potraw.

Doskonale na długi czas utrzymuje wysoką, jak i niską temperaturę potrawy, czego nie jest w stanie spełnić tradycyjna porcelana. Wielbiciele specjałów kuchni francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej doskonale wiedzą jak bardzo jest to istotny element w przygotowaniu potrawy.

OPIS PRODUKTU:

Materiał: Kamionka żaroodporna

Średnica: 11 (cm)

Wysokość: 3 (cm)

Grubość ścianki: 6 - 7 (mm)

Pojemność: 110 (ml)

Waga: ~ 0,19 (kg/szt)

Produkt Polski, fabrycznie NOWY.

Naczynie ceramiczne zapewnia równomierny rozkład temperatury podczas pieczenia, oraz po wyjęciu z piekarnika najdłużej utrzymuje temperaturę z pośród wszystkich obecnie dostępnych na rynku tworzyw ceramicznych

Zakres dopuszczalnych temperatur stosowania: od -30 (oC) do +300 (oC) Naczynie można stosować w piekarnikach, kuchenkach mikrofalowych, można je myć w zmywarkach.

UWAGA !!!

Naczyń ceramicznych nie można poddawać gwałtownym zmianom temperatury.

Naczynia ceramiczne należy stopniowo ogrzewać od temperatury pokojowej.

Potrawy zamrożone w naczyniu, przed wstawieniem do piekarnika należy wcześniej ogrzać do temperatury pokojowej.

Po wyjęciu gorącego naczynia należy je odstawić na drewnianą podkładkę lub inną izolującą powierzchnię ponieważ naczynie bardzo długo utrzymuje ciepło, a metalowe lub kamienne podłoża mogą wywołać szok termiczny i pęknięcie naczynia.

Reviews

Write a review

Tartaletka / Kokilka, OK 11x3 (cm)

Tartaletka / Kokilka, OK 11x3 (cm)

Kokilka - ceramiczne naczynie do zapiekania i serwowania potraw. Do creme brulee, tartaletki na słono i słodko, sufletów na sosy i dipy oraz do przypraw.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: