O nas

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego www.dladomu.net.

W swojej ofercie posiadamy naczynia ceramiczne, które świetnie nadają się do pieczenia i zapiekania makaronów, ryb, mięs, warzyw oraz deserów w warunkach domowych i w gastronomii. Naczynia równomiernie rozprowadzają i utrzymują ciepło przygotowanych w nich potraw, mają szeroki zakres dopuszczalnych temperatur stosowania, są łatwe w utrzymaniu czystości. Estetyka naczyń wpływa na ładną prezentację serwowanych w nich potraw.

Chcemy zaoferować Państwu również akcesoria kuchenne, doskonałe do wielu zastosowań w domu, ogrodzie oraz w branży gastronomicznej.

Oferujemy przedmioty ceramiczne, które idealnie nadają się do zdobienia Decoupage. Zdobione przedmioty ceramiczne sprawdzają się też jako doskonały nośnik reklamy. Na życzenie klienta, wykonujemy zdobienie naszkliwne powierzonego materiału lub dowolnej ceramiki, opracowujemy indywidualne zdobienie wg. projektu klienta.

W ofercie sklepu posiadamy również artykuły dziecięce, porcelanę stołową, akcesoria kuchenne, tekstylia, kosmetyki zapachowe.

Staramy się ciągle poszerzać i uzupełniać naszą ofertę o asortyment, który może przydać się w Twoim domu, kuchni i ozdobi Twój stół – jeśli więc nie znalazłeś w naszym sklepie to, czego szukasz – zadzwoń, napisz!

Proszę zaglądać do nas jak najczęściej. Posiadamy atrakcyjne oferty, niskie ceny, częste promocje i nowości.

Nasz sklep stawia na jakość oraz zadowolenie klienta.