Dostawa

1. Zamówienia są rozpatrywane w ciągu dwóch dni roboczych.

2. Realizacja przyjętego zamówienia rozpoczyna się w przypadku zamówień płatnych przelewem - z chwilą wpływu środków na konto Firmy "Dla Domu Katarzyna Gural", a w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - z chwilą potwierdzenia przyjęcia do realizacji zamówienia.

3. Do zamówienia dołączany jest paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura, wystawiana w chwili skompletowania towaru do wysyłki.

4. Dostawa towaru odbywa się w preferowany przez Klienta sposób: przesyłka kurierska, przesyłka pocztowa, odbiór osobisty.

5. Do wysyłki towarów kruchych, łamliwych, delikatnych, gazów, płynów i rzeczy specjalnego traktowania zalecamy wybór przesyłki kurierskiej z opcją OSTROŻNIE i z UBEZPIECZENIEM.

6. Koszty przesyłki ustalane są indywidualnie i są zależne są od wielkości zamówienia, sposobu płatności i wskazanego przez Klienta dostawcy towaru.

7. Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

8. Koszty przesyłki uwzględnione są w wystawionym paragonie fiskalnym lub fakturze.

9. Czas dostawy określa regulamin firmy realizującej transport towaru.

Zwroty

 1. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od momentu otrzymania produktu. Koszt zwrotu przesyłki ponosi kupujący.

 2. Aby odstąpić od umowy zawartej na www.dladomu.net, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: sklep@dladomu.net. Kupujący może skorzystać ze wzoru oświadczenia odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Prosimy wcześniej poinformować nas mailowo o zwrocie zakupionego towaru. Przesyłkę ze zwracanym towarem należy nadać wraz z dowodem dokumentującym sprzedaż (paragon fiskalny lub faktura) na adres:   Dla Domu Katarzyna Gural, ul. Armii Krajowej 5 42-360 Poraj.

 3. Jeśli Nabywca już przekazał Sprzedawcy oświadczenie o chęci odstąpienia od umowy, rozpoczyna się okres trwania kolejnego terminu, także 14 dni. W tym czasie Nabywca musi dostarczyć zakup z powrotem wraz z dowodem dokumentującym sprzedaż (paragon fiskalny lub faktura). Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.

 4. Koszt zwrotu przesyłki ponosi kupujący. Sprzedawca zwraca pieniądze za towar, natomiast zostaną zwrócone opłaty za pierwotny transport zakupionej rzeczy, ale tylko w wysokości najtańszej dostępnej metody przewozu.

 5. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

  Dla Domu Katarzyna Gural

  ul. Armii Krajowej 5

  42-360 Poraj

Ja.....................................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy:

.................................................................................................. .................................................................................................. .................................................................................................. ..................................................................................................

numer paragonu (*) / faktury (*).............................................

wartość brutto:.......................................zł

Data zawarcia umowy to......................... data odbioru.............

Imię i nazwisko.........................................................................

Adres......................................................................................... Data............................................................................................

Podpis ….................................                                                     (*) Niepotrzebne skreślić